EB-5 Oturma İzni Yeşil Kart Programı

Andrew P. Johnson, Esq. otuzdan fazla Birleşmiş Milletler temsilcisine EB-5 Programıyla ilgili olarak bir konuşma yaptı. Dünyanın her yerinde müvekkillerimizi EB-5 oturma izni vizesi konusunda temsil ettik. Yatırım konusunda pek çok koşul olduğundan, firmamız müvekkillerimizin EB-5 yeşil kart başvurusu yapmalarından önce çok titiz davranmakta. Her müvekkilimizin durumunu EB-5 sürekli oturma izni vize programına başvurmalarına izin vermeden önce analiz etmekteyiz.

Kıdemli ortağımız Andrew P. Johnson, 1999 yılında göçmenlik hukuku alanında faaliyet göstermekte olan hukuk bürosunu kurmadan önce devlette savcı olarak görev yapmıştır. Kendisi göçmenlik ve uluslar arası konularda pek çok makale yazmış ve bu makaleler Amerikan Barolar Birliği ve Amerikan Göçmenlik Hukuku Avukatları Birliği tarafından yayınlanmıştır. Andrew P. Johnson ABD Yüce Mahkemesi’ne kabul edilmiş ve New York Times gazetesinde öne çıkartılmış, CBS televizyonuna röportaj vermiştir ve New York Daily News’de kendisinden alıntılar yapılmıştır. Birleşmiş Milletler temsilcilerine yaptığı konuşmanın yanı sıra, Andrew P. Johnson ABD büyükelçilerine EB-5 yatırımcı vizesinin detayları hakkında bir konuşma yapması için Washington D.C.’ye davet edilmiştir.

Andrew P Johnson’ın Hukuk Bürosu diplomatları, kar amacı gütmeyen kuruluşları, girişimcileri, aileleri ve bireyleri temsil etmektedir. New York’ta bulunan göçmenlik hukuku avukatlarımız tüm ülkede binlerce dava açmış ve müvekkillerimizi temsil etmiştir. New York’taki göçmenlik hukuku avukatlarımız ve çalışanlarımız ondan fazla faklı dili konuşabilmektedir. İşle ilişkili tüm vize çeşitleri ve sürekli oturma izni başvurularıyla ilgilenmekteyiz.