Temsilciler Meclisi Herhangi bir Göçmenlik Yasa Tasarısı’nı Geçirecek Mi ?

 

Öncelikle Senato’nun “yarı yolda kaldığını” söyleyebilirim. http://www.newsmax.com/politics/lee-immigration-bill-house/2013/06/27/id/512362 Şu an itibariyle Senato’nun ya da herhangi bir Demokrat’ın göçmenlik hakkında ne dediği bir şey ifade etmiyor.

Temsilciler Meclisi’ndeki Cumhuriyetçi liderlerin üzerine odaklanın. Temsilciler Meclisi’ndeki Cumhuriyetçiler arasında, Senato’dan geçirilen Sınır Güvenlik Önlemleri’nin yetersiz olduğuna ve Yönetim Kurulu’nun güvenlik tedbirlerinin bazılarını veya hepsini uygulamayacağına dair artan bir inanış mevcut. Temsilciler Meclisi, Yönetim tarafından geciktirilmiş Obamacare mandasını bu duruma örnek olarak gösteriyor. Buna ek olarak muhtemelen en etkili iki Muhafazakar dergi, “Kill the Bill” isimli Ortak yazıda birleşti http://www.weeklystandard.com/blogs/kill-bill_738781.html.

Bu durum, iki dergiden birinin göçmenlik reformunu destekliyor olması sebebiyle önemlidir ve Senato Yasa Tasarısına o kadar şaşırdılar ki, görüşlerini değiştirdiler. Bu durum neden bu kadar önemlidir ? Çünkü ciddi Cumhuriyetçi Taban bu dergilerden birini veya ikisini birden okuyor, ve Cumhuriyetçiler seçmenlerine Ağustos’ta gidecek ve tabanlarının çoğunun “Göçmenlik Yasası’nı durdurun” dediğini duyacaklar.

Göçmenlik Avukatı Andrew P. Johnson birden çok iş grubuyla ve Birleşmiş Milletler Elçileriyle göçmenlik hakkında konuştu. Ayrıca New York Times’ta yayınlanmakla beraber CBS News ve New York Daily News’te sözleri alıntılandı. info@lawapj.com adresinden sorularınız için kendisine ulaşabilirsiniz.